Duljević upisao asistenciju u pobjedi Dresdena
još 25 min. čitanja
četvrtak
14. Septembar 2017.

Dynamo Dresden našeg Harisa Duljevića je u jučerašnjoj prijateljskoj utakmici protiv niželigaša Oberlausitza pobijedio rezultatom 3:0.
Haris Duljević/

Pred oko 1.100 gledatelja, Dresden je slavio zahvaljujući golovima Rosera u osmoj, Mlapa u 28. minuti, te Benatellija koji je bio precizan sedam minuta prije posljednjeg sudijskog zvižduka.

Naš reprezentativac Haris Duljević je upisao asistenciju za pogodak Mlapp, a sam Duljević je imao dobru šansu u 45. minuti susreta, ali je gostujući golman dobro odbranio.

Duljević je na terenu proveo 45 minuta kada ga je zamijenio Möschl.

Dresden-Oberlausitz 3:0 (Roser 8, Mlapa 38', Benatelli 83')

Dresden: Schwäbe (46. Schubert) - F. Müller (56. Jacob), Ballas (46. J. Müller), Awassi, Seguin (46. Kreuzer) – Duljević (46. Möschl), Aosman (46. Benatelli), Hartmann (c) (46. Konrad), Lumpi (46. Horvath) – Mlapa (46. Markkanen), Röser (46. Kusej)